Boruto Uzumaki (うずまきボルトUzumaki Boruto) je shinobi z vesnice Konoha z klanu Uzumaki a přímý potomek mocného rodu Hyūga, jenž s tímto rodem spojen skrz svou matku. Přes prvotní odpor k otci, jenž se naplno věnuje práci Hokageho, takže není příliš k zastižení doma. Boruto později přichází na to, co obnáší práce jeho otce a začne jej plně respektovat. Navzdory tomu si ale nepřeje stát se Hokagem po vzoru svého otce ale chce se podporovat jeho práci, stejně jako jeho mentor.

Borutovo dětství

Boruto je prvním dítětem Naruto a Hinata Uzumaki, které o dva roky později dostalo mladší sestru Himawari. Jak jeho rodiče nadále držel blízko k jejich dětským přátelům v průběhu let, Boruto nakonec poznal příslušné rodiče příslušné děti dobře.

V den, kdy měl Naruto být slavnostně otevřen jako sedmý Hokage, jeho sestra Himawari chtěla přivést její panda na ceremonii, ale Boruto, který se obával, že ji nakonec nese, se ji snažil odnést od ní. Když byla hračkářská hlava roztrhaná v následném tažení války, Himawari probudil její Byakugan a zaútočil na Boruto ve svém hněvu, i přes jeho ostré omluvy. Naruto cítil její úmysl zabíjet, přišel a zastřekl Boruto a byl vyřazen z procesu kvůli útoku, který přistál na jednom ze svých čakrových bodů. Bojil se s tím, co by mu mohl způsobit útok, který by mohl vyřadit svého otce. Boruto se pokusil utíkat z Himawari, i když ho snadno našla skrývající se ve skříni.

Close Menu