Boruto: Naruto Next Generations https://boruto.eu Wed, 29 Jul 2020 17:59:19 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.8 https://boruto.eu/domains/boruto.eu/wp-content/uploads/2019/01/favicon-150x150.png Boruto: Naruto Next Generations https://boruto.eu 32 32 Hokage https://boruto.eu/hokage/ https://boruto.eu/hokage/#comments Tue, 16 Jul 2019 16:51:15 +0000 http://boruto.eu/?p=6233 Hokage jsou vůdci Listové vesnice. Obecně jsou uznáváni jako nejsilnější lidi ve vesnici, i když ideologie a proslulost hraje také velkou roli v jejich výběru. Zatím bylo zvoleno šest shinobi a jedna kunoichi a jeden kandidát na hokage. Přehled Název a náplň práce hokageho byla definována samotným prvním Hokagem, Hashiramou Senju, který založil Listovou vesnici. Obecně platí, že […]

The post Hokage appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
Hokage jsou vůdci Listové vesnice. Obecně jsou uznáváni jako nejsilnější lidi ve vesnici, i když ideologie a proslulost hraje také velkou roli v jejich výběru. Zatím bylo zvoleno šest shinobi a jedna kunoichi a jeden kandidát na hokage.

Přehled

Název a náplň práce hokageho byla definována samotným prvním Hokagem, Hashiramou Senju, který založil Listovou vesnici. Obecně platí, že když starý Hokage odjede do důchodu a nový Hokage náhle zemře, ten starý může usednout na své staré místo, ale když zemře poslední Hokage, tak nový bude zvolen Staršími z Listové, Feudálním pánem Země ohně a jōniny z Konohy.

Po schválení se Hokage přesouvá do rezidence Hokage, kde plní své úkoly. Pokuď je ještě starý Hokage naživu a v důchodu většinou pomáhá tomu mladšímu, aby jednodušeji udrželi stabilitu vesnice. Kancelář Hokage se nachází v administrativní části akademie.

Seznam Hokágů

První Hokáge – Hashirama Senju

Prvni Hokage Hashirama

Hashirama Senju známý jako Bůh Shinobi, byl legendární ninja z klanu Senju a společně s Uchiha klanem založil Listovou vesnici, která také byla první Ninja vesnice. Poté se stal prvním Hokagem

 

 

 

Druhý Hokáge – Tobirama Senju

Hokage Tobirama

Tobirama Senju byl druhý Hokage a pocházel také z klanu Senju, který založil s Uchihy Listovou vesnici. Za jeho vlády byl v Listové vytvořen organizační plán a infrastruktura.

 

 

 

 

Třetí Hokáge – Hiruzen Sarutobi

Hokage Sarutobi

Hiruzen Sarutobi byl třetí Hokage, který pocházel z klanu Sarutobi. Byl v týmu Tobirama spolu  Homurem Mitokudou a s Koharou Utatane. Také byl cvičen prvním Hokagem a pak se stal učitelem Legendárních Sanninů. Také se stal třetím mužem, který drží titul Bůh Shinobi, neboli Profesor.

 

 

 

 

 

Čtvrtý Hokáge – Minato Namikaze

Hokage Minato

Minato Namikaze byl čtvrtý Hokage. Také byl legendární ninja nazýván jako  Konoha no Kiiroi Senkō neboli Žlutý Blesk z Listové.Také byl otec Naruta Uzumakiho.

 

 

 

 

Pátý Hokáge – Senju Tsunade

Hokage tsunade

Senju Tsunade je pátá Hokage, tuto pozici dostala po svém učiteli Hiruzenovi Sarutobim. Tsunade pochází z klanu Senju a také je potomek  Mito Uzumaki . Spolu s bývalými členy týmu tvořila trojici Legendráních SanninůTsunade je oficiálně nejsilnější kunoichi na světě a je považováná za nejlepšího lékařského ninju všech dob a také vytvořila oficiální systém všech lékařských ninjů.

 

 

 

Šestý Hokáge – Hatake Kakashi

kakashi sixth hokage

Hatake Kakashi je šestým Hokage, tuto pozici dostal po své předchůdkyni Senju Tsunade . Kakashi byl studentem čtvrtého a sensei sedmého. Hatake Kakashi je především znám pro svůj “vypůjčený” Sharingan ve svém levém oku, který dostal darem od Uchihy Obita. Kakashi je synem slavného Bílého tesáka, který byl tak slavný jako samotní sanninové.

 

 

Sedmý Hokáge – Uzumaki Naruto

Sedmý Hokáge Uzumaki Naruto

Uzumaki Naruto je sedmým Hokage, tuto pozici dostal po svém předchůdci Hatake Kakashim. Naruto byl studentem šestého a synem čtvrtého. Uzumaki. Naruto a Hyuuga Hinata mají syna a dceru. Syn se jmenuje Uzumaki Boruto a dcera Uzumaki Himawari.

 

 

The post Hokage appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
https://boruto.eu/hokage/feed/ 5
Boruto: Naruto the movie vydáno s ČESKÝMI titulky https://boruto.eu/boruto-naruto-the-movie-vydano-s-ceskymi-titulky/ https://boruto.eu/boruto-naruto-the-movie-vydano-s-ceskymi-titulky/#comments Sun, 05 Feb 2017 18:47:31 +0000 https://boruto.eu/?p=1020 Konečně jsme se dočkali! Boruto právě míří i na naše obrazovky s ČESKÝMI tulkami přeloženými od Konoha.cz. Moc děkujeme. Proto neztrácejme čas a se spolu podívat do čeho se Boruto zaplete a jak vlastně budou všichni ze seriálu Naruto shippuden vypadat ? Pokud jste ještě neviděli, tak se mrkněte i na speciál Boruto, který jsme vydali […]

The post Boruto: Naruto the movie vydáno s ČESKÝMI titulky appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
Konečně jsme se dočkali! Boruto právě míří i na naše obrazovky s ČESKÝMI tulkami přeloženými od Konoha.cz. Moc děkujeme. Proto neztrácejme čas a se spolu podívat do čeho se Boruto zaplete a jak vlastně budou všichni ze seriálu Naruto shippuden vypadat ?

Pokud jste ještě neviděli, tak se mrkněte i na speciál Boruto, který jsme vydali na Vánoce, případně si to vše a ještě víc přečtěte v manze, která současně vychází. Boruto svazek 1Boruto svazek 2.

Pojďte se podívat:

The post Boruto: Naruto the movie vydáno s ČESKÝMI titulky appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
https://boruto.eu/boruto-naruto-the-movie-vydano-s-ceskymi-titulky/feed/ 1
Boruto: Naruto celý Trailer https://boruto.eu/boruto-naruto-cely-trailer/ https://boruto.eu/boruto-naruto-cely-trailer/#respond Sun, 24 May 2015 10:46:10 +0000 https://boruto.eu/?p=987 První celovečerní trailer pro Boruto: Naruto film byl propuštěn online. Trailer obsahuje několik nových postav z filmu, včetně Boruta, Sarada, Mitsuki a Momoshiki. Podívejte se na celý trailer níže (anglické titulky od Madman ): Boruto: Naruto film se otevře v japonských kinech 7. srpna 2015

The post Boruto: Naruto celý Trailer appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
První celovečerní trailer pro Boruto: Naruto film byl propuštěn online.
Trailer obsahuje několik nových postav z filmu, včetně Boruta, Sarada, Mitsuki a Momoshiki.

Podívejte se na celý trailer níže (anglické titulky od Madman ):

Boruto: Naruto film se otevře v japonských kinech 7. srpna 2015

The post Boruto: Naruto celý Trailer appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
https://boruto.eu/boruto-naruto-cely-trailer/feed/ 0
Boruto: Naruto The Movie TRAILER VYDÁN!! https://boruto.eu/boruto-naruto-the-movie-trailer-vydan/ https://boruto.eu/boruto-naruto-the-movie-trailer-vydan/#respond Fri, 17 Apr 2015 09:40:10 +0000 https://boruto.eu/?p=967 První trailer k filmu Boruto: Naruto the Movie byl konečně spuštěn online. Již od začátku se ve filmu bude celý děj odehrávat okolo syna Naruta – Boruto, dcery Sasukeho – Sarady a záhadným hochem Mitkuskim o němž toho zatím moc nevíme. Podívejte se na první trailer, který zobrazuje jak se děj posunul, zrekapituluje čtvrtou válku […]

The post Boruto: Naruto The Movie TRAILER VYDÁN!! appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
První trailer k filmu Boruto: Naruto the Movie byl konečně spuštěn online.
Již od začátku se ve filmu bude celý děj odehrávat okolo syna Naruta – Boruto, dcery Sasukeho – Sarady a záhadným hochem Mitkuskim o němž toho zatím moc nevíme.

Podívejte se na první trailer, který zobrazuje jak se děj posunul, zrekapituluje čtvrtou válku nindžů a ukazuje jak Boruto vzhlíží ke svému otci:

Boruto: Naruto film je založen na populárním manze od Masashi Kishimoto, který koprodukoval scénář k filmu. Režisér Hiroyuki Yamashita.

Boruto: Naruto film se otevře 7. srpna 2015 v japonských kinech.

The post Boruto: Naruto The Movie TRAILER VYDÁN!! appeared first on Boruto: Naruto Next Generations.

]]>
https://boruto.eu/boruto-naruto-the-movie-trailer-vydan/feed/ 0