Boruto bude od 26.3.2023 přerušen
0614b2e966b6f1e57ac4eb158f8f002c1678321652 main

Boruto bude od 26.3.2023 přerušen

Jakmile se v online prostoru objevily nedávné zvěsti o časově neomezené přestávce hry Boruto: Naruto Next Generations, celý fandom byl v šoku a šílenství. Stalo se to snad poprvé za poslední dobu, kdy se objevily zvěsti o tom, že si tak populární anime, jako je Boruto, dá na chvíli pauzu.

Nedávno byli fanoušci svědky toho, že se kvůli zpoždění produkce odkládaly některé další anime, což byl důsledek vypuknutí epidemie COVID-19 v některých částech světa. Zvěsti o pauze na dobu neurčitou u tak velké série, jakou je Boruto, v sobě však možná skrývají několik velkých odhalení

Objevily se zvěsti o tom, že Boruto: Naruto Next Generations bude od března nebo dubna 2023 na dobu neurčitou přerušen. Od začátku vysílání Code Arc uběhl pouze jeden díl, takže fanoušci jsou údajnou přestávkou docela šokováni.

Do té doby lze očekávat několik výplňových epizod, pokud se zvěsti ukáží jako pravdivé. Existuje také možnost, že se dříve odvysílané epizody objeví v době premiéry nových dílů.

Fanoušci se snaží spekulovat o více důvodech takové zvěsti. Někteří to dávají za vinu epidemii COVID-19 a někteří tipují, že na cestě je nějaké překvapení. Zatím jde jen o fámu, takže nikdo neví, zda je oficiální, nebo zda jen koluje ve fandomu.

Je velmi pravděpodobné, že je to kvůli nové epidemii, která se v posledních dnech objevila ve zprávách. Produkce nových dílů se možná potýká s určitými obtížemi, pokud jde o zástavu, kterou v některých částech světa představuje vláda.

Fanoušci se již dozvěděli o některých dalších animech, které byly oficiálně odloženy kvůli COVID-19, jako BOFURI: Nechci, aby se mi něco stalo, tak se budu maximálně bránit, The Misfit of Demon King Academy, Ayakashi Triangle a mnoho dalších.

Ohledně Boruta zatím nelze říci nic oficiálního, protože není oznámena žádná novinka o přestávce.

Část fanoušků seriálového hitu si mezitím stěžuje na postupně se zhoršující kvalitu animace. Zdálo se, že je nedávná zpráva o přestávce docela potěšila, protože očekávají, že se kvalita po takové přestávce zlepší. Podle jejich osobního názoru by se herci a produkční tým mohli po nekonečné přestávce v práci zlepšit.

Nový oblouk právě začal, takže není vyloučeno, že tým bude pracovat i na jiném projektu než na právě probíhajícím. Je také možné, že nebude moc obsahu k animaci, protože manga stále rozjíždí svůj Code Arc. V důsledku toho se ho snaží na nějakou dobu odložit, aby se mohli vrátit k dalšímu dílu mangy.

Stejně tak se objevuje nespočet spekulací od fanoušků z celého světa, co by mohlo být důvodem takové fámy, která koluje po celém světě. Nejlepší by bylo držet se emocí, dokud se neobjeví nějaké oficiální potvrzení ze strany Studia Pierrot, Kishimota nebo samotných webových stránek Boruta.

 


Update

Oficiální účty a webové stránky televizního anime BORUTO: NARUTO NEXT GENERATIONS dnes oznámily, že 26. března bude odvysílána poslední epizoda “1. dílu” seriálu, a to epizoda 293, a že se v současné době připravuje “2. díl” seriálu BORUTO: NARUTO NEXT GENERATIONS. Datum začátku “Part 2” nebylo v době zveřejnění zprávy oznámeno.

 

Close Menu